petek, 27.07 2018, 16:00
Zeleni Gaj - Nova Gorica | Slovenija
petek, 03.08 2018, 10:00
Fara - Kostel | Slovenija
nedelja, 12.08 2018, 12:00
Budimpešta, Madžarska
petek, 24.08 2018, 20:00
Mestni stadion Ptuj
ponedeljek, 23. 7. 2018
12:00 Suncebeat 9 : The Garden Resort Tisno, Hrvaška
17:00 Otroški glasbeni festival Arsana Dom kulture Muzikafe, Ptuj
19:00 Klasični mojstri – 10. Arsana 2018 Ptujski grad, Ptuj
20:00 Glasba v mestu Dom kulture Muzikafe, Ptuj
20:00 Jazz Ponedeljek: Jure Pukl in bend /
21:00 MDC (Millions Of Dead Cops), Fršlus, Datura /
21:00 CVETJE V JESENI, MUZIKAL Kongresni Trg | Ljubljana
22:00 DUB LAB: Ohoroho /
torek, 24. 7. 2018
12:00 Suncebeat 9 : The Garden Resort Tisno, Hrvaška
17:00 Otroški glasbeni festival Arsana Dom kulture Muzikafe, Ptuj
19:00 Klasični mojstri – 10. Arsana 2018 Ptujski grad, Ptuj
20:30 Glasba v mestu Hotel Mitra, Ptuj
21:00 PoIetna 10ka v Tobačni #4 /
sreda, 25. 7. 2018
17:00 Otroški glasbeni festival Arsana Dom kulture Muzikafe, Ptuj
19:00 Klasični mojstri – 10. Arsana 2018 Ptujski grad, Ptuj
20:00 Classical meets Balkan Nuevo Križanke | Ljubljana
20:00 Nothing Concrete (folk, blues, americana) /
20:30 Klemen Slakonja & All Stars Orchestra Minoritski samostan, Ptuj
21:00 Mannarino - Apriti Cielo Il Gran Finale | Rock in Roma Ippodromo delle Capannelle - Rim, Italija
četrtek, 26. 7. 2018
13:00 Soundwave Croatia 2018 - The tenth and final Tisno, Hrvaška
17:00 Otroški glasbeni festival Arsana Dom kulture Muzikafe, Ptuj
19:00 Klasični mojstri – 10. Arsana 2018 Ptujski grad, Ptuj
19:45 Letni kino: Četrtkovi filmski utrinki /
19:45 Aquarius summer night's /
20:00 AIMEZ-VOUS BRAHMS? Križanke | Ljubljana
20:00 Siren Festival 2018 Vasto, Italija
20:30 10 let Vox Arsana & Vlado Kreslin Minoritski samostan, Ptuj
21:00 Fabri Fibra | Rock in Roma Ippodromo delle Capannelle - Rim, Italija
21:00 Open Stage /
petek, 27. 7. 2018
13:00 Soundwave Croatia 2018 - The tenth and final Tisno, Hrvaška
16:00 ECO Festival 2018 - The 10th anniversary Zeleni Gaj - Nova Gorica | Slovenija
19:00 Klasični mojstri – 10. Arsana 2018 Ptujski grad, Ptuj
20:00 Flosfest 2018 Ljubno ob Savinji | Slovenija
20:00 Siren Festival 2018 Vasto, Italija
20:00 Glasba v mestu Dom kulture Muzikafe, Ptuj
20:00 OPERNE ZVEZDE IZ SANKT PETERBURGA Cankarjev dom | Ljubljana
20:00 MotörCity festival Warm Up: Richie Kotzen /
21:30 Cubismo na festivalu Arsana Minoritski samostan, Ptuj
22:00 Joe and the Rhythm Boys Live /
23:00 Nulla, Nitz, Tritch // 27.7. /
Share/Save

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija