četrtek, 24.10 2019, 21:00
Cvetličarna
sobota, 26.10 2019, 23:30
Jazz Klub Satchmo
četrtek, 31.10 2019, 20:00
Q-Center Ptuj
četrtek, 31.10 2019, 22:00
NIAGARA Lounge Bar
petek, 18. 10. 2019
20:00 Back to the 80s /
21:00 Hip-Hop reunion 2019 (Poklon Hip-Hopu) /
22:00 Slovenski večer: vrnitev desetletja - BEPOP /
22:00 HushHush meets Berlin w/ Insolate /
23:00 LuckIsOn w/ Cédric Dekowski & Felix Reifenberg Live! (GE) /
23:00 SNIF presents: Casement (UK) /
sobota, 19. 10. 2019
22:00 Best Life - Ivan Zak /
23:00 PURE Oldies Goldies - Sax Edition /
23:00 Tektonika w/ SHXCXCHCXSH Live! & Voidloss Live! /
ponedeljek, 21. 10. 2019
20:00 Jazz Ponedeljek: Milan Stanisavljević Quartet /
torek, 22. 10. 2019
19:00 Lenart Perko: "ch0 Forged" /
21:00 Koroška gavda v Ljubljani /
sreda, 23. 10. 2019
20:00 MICHAEL GIRA + posebni gost: Norman Westberg (Swans) @ KŠ /
četrtek, 24. 10. 2019
21:00 SiDDHARTA /
21:00 SiDDHARTA | Četrtek, 24. Oktober, Cvetličarna /
petek, 25. 10. 2019
21:00 SiDDHARTA | Petek, 25. Oktober, Cvetličarna /
21:00 blunout • Alya - koncert iz dnevne sobe • 25.10.2019 /
21:00 SiDDHARTA /
23:00 Panika vol.5 w/ Matter /
sobota, 26. 10. 2019
15:00 Delavnica: ENOSTAVNA KOZMETIKA ZA OBRAZ IN TELO /
20:00 Drum and Bass Konferenca 2019 /
21:00 BARE i MAJKE /
22:00 Best Life - Secret Guest /
22:00 Otvoritev /
23:30 Leonart - 5 let na sceni /
ponedeljek, 28. 10. 2019
20:00 Jazz Ponedeljek: Mikola, Križaj, Smrdel & Žerdin /
20:30 Bob Log III - Klub Gromka, Ljubljana /
torek, 29. 10. 2019
20:00 10kina Jesenska Komedija - Improleptika /
20:00 Monstruma /
sreda, 30. 10. 2019
20:00 Drab Majesty & Body of Light /
četrtek, 31. 10. 2019
20:00 Noč čarovnic 2019 / Big Foot Mama / Poskočni Muzikanti Q-Center Ptuj
22:00 Halloween madness w. MIKE VALE & Matt The House Fox /
22:00 Dance Of The Undead 2019 /
sobota, 02. 11. 2019
21:00 Alex's Hand Hungarian Spa Tour: Prulček /
22:00 House Jungle #3 /
ponedeljek, 04. 11. 2019
20:00 Conan, UN, Sixes - Gala Hala /
četrtek, 07. 11. 2019
20:00 Psihomodo Pop /
petek, 08. 11. 2019
18:00 Ftrgatev SK8 contest /
torek, 12. 11. 2019
19:00 12.11. POD, Alien Ant Farm, Dead Girls Academy - Kino Siska /
četrtek, 14. 11. 2019
18:00 Festival Grounded 2019 /
20:00 THE TIGER LILLIES @ Kino Šiška /
21:00 Nirvana Tribute Live Slovenia /
22:00 Maribor English Comedy Night /
petek, 15. 11. 2019
21:00 MoDERN TALKiNG Reloaded /
21:00 blunout • Maja Keuc (Amaya) - Tribute to soul • 15.11.2019 /
22:00 Veliki koncert NIPKE & the Nipples /
ponedeljek, 18. 11. 2019
18:00 Indian Neighbours LIVE /
sreda, 20. 11. 2019
20:00 GODSPEED YOU! BLACK EMPEROR @ Kino Šiška /
petek, 22. 11. 2019
21:00 PARNi VALJAk /
22:00 Bass Fighters XL /

Pages

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Že veš kje boš praznoval noč čarovnic?