petek, 28.06 2019, 22:00
Caffe Latino
petek, 28.06 2019, 23:00
TOP SIX - Day 'n' Night Club
sobota, 06.07 2019, 10:00
Klub Ptujskih Študentov
sobota, 06.07 2019, 23:00
Klub K4
četrtek, 27. 6. 2019
8:00 Športna šola na Ptujskem jezeru /
17:00 Ice Cold pool party ft. Leni Kravac /
19:00 Filovaje /
19:00 Kavarniški večer: tradicionalni zaključni piknik /
20:30 Ana Bezjak & JCG Trio /
21:00 Fuego Nora zabava po koncertu Gibonnija /
21:00 Lab Doctors at Coco Cafe /
22:00 Yugo Pop Rock LENT fest edition /
petek, 28. 6. 2019
8:00 Športna šola na Ptujskem jezeru /
12:00 Poletni Pause chill na Lentu /
16:00 GiniBee gin & Rado Mulej - 28.6. - Luft 360° /
20:00 Ian Carlast Birthday Celebration /
20:00 Appetizer with Urban Pfeifer /
20:00 Noirišnica - Noir nouveau improv show /
20:30 Momento Cigano /
21:00 Deep Motion w. Sputnik /
21:00 Samo Kodela in Leteča ladja /
21:00 Them Moose Rush + local support /
21:00 Zabava s Poskočnimi muzikanti /
21:00 Sladica Summer Live /
21:00 Nina Pušlar, CELJE - Prothasijev dvorec, 28.6.2019 at 21h /
21:00 Atlantida /
21:00 Fuego Nora zabava po petkovem "lentanju" /
21:30 Tulio Furlanič & Marino Legovič /
22:00 Celjankin Party Mix w. DEESANDYDEEJ /
22:00 Koncert Matter /
22:00 Clubbing Session Closing: Mattias & Co /
22:00 King Foo-live at Latino /
22:00 Uradni UMEK after party /
23:00 Panika vol.4 w/ YNGFirefly & Traples /
23:00 Knauf closing w/ Dimi Angélis (NL) /
23:00 MC STOJAN /
23:00 Crazy Cirkus: CHRNS, Matthew Z & MC Dey /
sobota, 29. 6. 2019
8:00 Športna šola na Ptujskem jezeru /
9:00 Otroške delavnice v Pause /
9:00 LEGO delavnica - robotika za otroke /
12:00 Poletni Pause chill na Lentu /
20:00 Picnic in The City / Martini Time /
20:00 Picnic in The City / Martini Time /
21:00 LIVE Marina Panić /
21:00 For The Love Of House Music w. Exo Beltram /
21:00 Fuego Nor zaključek Festivala Lent - "Grande finale" /
21:00 9. Obletnica Elipsa caffe Elipsa Caffee
21:00 Anette /
21:00 9. Obletnica Elipsa caffe /
22:00 Zadnji dan! House to techno ★ Satchmo /
22:00 Niagara by Night Finale Lent fest /
22:00 ESCAPE 2 Celjanka w. DEESANDYDEEJ /
22:00 Closing Madness /
23:00 Supersonique Electronique - Beyond The Rainbow /

Pages

Oglaševanje

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Šolsko leto sem zaključil/a?