sobota, 23.02 2019, 22:00
Mladinski informativni in kulturni klub
petek, 01.03 2019, 20:00
Pomurski sejem, Gornja Radgona
sobota, 02.03 2019, 21:00
Life klub
nedelja, 10.03 2019, 9:30
Kranjska Gora, Slovenija
sobota, 23. 2. 2019
9:00 LEGO delavnica - robotika za otroke /
10:00 Otroške pustne maske * Lenina delavnica /
20:00 Fašenk Lancova vas 2019 - IVAN ZAK + TANJA ŽAGAR Lancova vas, Slovenija
21:00 Dražen Zečić, Lidija Bačić - 2. obletnica /
21:00 Društvo mrtvih pesnikov, promocija albuma Astronavt /
21:00 Boat party all weekend /
21:00 Kurentovanje 2019 - Jelena Rozga, Domen Kumer, Dj Ney Ptuj, Slovenija
21:00 Haiku Garden (predstavitev nove plate), Le Serpentine, SickBreed /
21:00 Zmelkoow /
22:00 Alternativna godba: Werefox / Slo + Wookie The Huge / Slo /
22:00 JELENA ROZGA /
22:00 Tony Cetinski /
22:00 Danijela /
22:00 Pravila Igre /
22:00 One Hit Wonder - Premiera! /
22:00 Niagara by Night presents IRISH True /
22:00 ★ We Love 80's & 90's ★ DJ Križko ★ /
23:00 Just A Dance /
ponedeljek, 25. 2. 2019
20:30 Študentski Jam Session /
torek, 26. 2. 2019
17:00 Kurentovanje 2019 - Otroško pustno rajanje z Čuki, Ribič Pepe Ptuj, Slovenija
22:00 Hï Freedom /
22:00 Just Trust Us torkov odklop /
sreda, 27. 2. 2019
9:00 MIKKov čaj, stira gripo fkraj!” /
22:00 Poizpitna veselica s Poskočnimi muzikanti /
četrtek, 28. 2. 2019
16:00 Thursday Gin Selection /
19:00 Zimski Digestiv /
20:00 American Comedy Night Maribor! /
21:00 Brkovi v Cvetličarni /
petek, 01. 3. 2019
20:00 Klemen Bučan: 18+ (standup predstava) /
20:00 FAŠENK V MARKOVCIH - GRUPA VIGOR, POSKOČNI MUZIKANTI Markovci, Slovenija
20:00 Fašenk Lancova vas 2019 - INES ERBUS + LUKA BASI + DRUGO DUGME Lancova vas, Slovenija
20:00 Fašenk 2019 - *Big Foot Mama, Koala voice, Kingston* Pomurski sejem, Gornja Radgona
21:00 The Scene '80s and '90s Electric Boogie /
21:00 Kurentovanje 2019 - Plavi Orkestar, Nina Donelli, Rock Partyzani, Dj Ney Ptuj, Slovenija
21:00 Manouche /
22:00 ★ Classic with Paolo Barbato & DJ Om ★ /
22:00 Difrakcija / Masquerade Edition /
sobota, 02. 3. 2019
10:00 Otroško pustovanje z Romano Kranjčan /
16:00 Pustovanje v Snoviku Terme Snovik
20:00 FAŠENK V MARKOVCIH - DANIJELA, ANSAMBEL SAŠA AVSENIKA, ANSAMBEL ŠALJIVCI Markovci, Slovenija
20:00 Fašenk Lancova vas 2019 - MEJAŠI + GADI Lancova vas, Slovenija
20:00 Odbito pustno rajanje: Disko norija + Divja 90-ta /
20:30 Jure Pukl’ Doubtless feat. Melissa Aldana /
21:00 MaskaRave | Pustna Sobota /
21:00 Pero Lovšin & Španski borci /
21:00 Kurentovanje 2019 - Joško Čagalj - Jole, Mambo Kings Slo, Skupina Smile, DJ Timi Ptuj, Slovenija
21:00 Pustovanje & 101KA band /
22:00 ✦ ✦✦ Pustna sobota ✦✦ ✦ /
22:00 Legendarna Cirkuška Pustna Sobota /
22:00 Carnival madness w. MIKE VALE & Matt The House Fox /

Pages

Oglaševanje

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Ste spremljali EMO?