ponedeljek, 23. 9. 2019
19:30 Violet Tree @Ljubljana - Orto Bar /
četrtek, 26. 9. 2019
19:00 The Cosmic Dead - Klub Gromka /
petek, 27. 9. 2019
20:00 Večerni koncert /
20:00 The 90s World /
20:00 SHORTPARIS @ Kino Šiška /
21:00 Clone of The Cosmic Dead - Klub Gromka /
21:00 Blunout • Vlado Kreslin • 27.09.2019 /
21:00 Vlado Kreslin /
sobota, 28. 9. 2019
9:00 Delavnica: SODOBNA IZDELAVA MILA IN IZDELKOV IZ MILA /
21:00 Blunout • Vlado Kreslin • 28.09.2019 /
21:00 Cockroaches (Roma) /
21:00 Vlado Kreslin /
torek, 01. 10. 2019
12:00 Drugi Festival slovenskih sirov Brdo pri Kranju, Slovenija
sreda, 02. 10. 2019
21:00 Blunout • Klemen Bučan, 18+ • 02.10.2019 /
21:00 Klemen Bučan /
petek, 04. 10. 2019
21:00 4.10. (petek/Friday) She Past Away, Phantasmagoria - Orto bar /
sobota, 05. 10. 2019
20:00 ORLEK @ Kino Šiška /
21:30 Norman Beaker Trio (UK) /
21:30 The Rocktors // Orto bar // 5.10.2019 /
22:00 ECO festival - Hard Techno Specials VI /
22:00 ECO festival - Hard Techno Specials VI /
22:00 GMD: #Flavours007 [w. Madting! & Retfatlanta] 05/10/2019 /
petek, 11. 10. 2019
21:00 Koncert Divje jezero /
21:00 blunout • Aleksander Mežek in Akademiki • 11.10.2019 /
sobota, 12. 10. 2019
21:00 PERTURBATOR + The Algorithm @ Kino Šiška /
sreda, 16. 10. 2019
20:00 Emma Ruth Rundle - Gala Hala, Ljubljana /
20:30 U pol' 9 kod Sabe /
petek, 18. 10. 2019
20:00 Back to the 80s /
sreda, 23. 10. 2019
20:00 MICHAEL GIRA + posebni gost: Norman Westberg (Swans) @ KŠ /
četrtek, 24. 10. 2019
21:00 SiDDHARTA /
21:00 SiDDHARTA | Četrtek, 24. Oktober, Cvetličarna /
petek, 25. 10. 2019
21:00 SiDDHARTA /
21:00 SiDDHARTA | Petek, 25. Oktober, Cvetličarna /
21:00 blunout • Alya - koncert iz dnevne sobe • 25.10.2019 /
sobota, 26. 10. 2019
20:00 Drum and Bass Konferenca 2019 /
ponedeljek, 28. 10. 2019
20:30 Bob Log III - Klub Gromka, Ljubljana /
sreda, 30. 10. 2019
20:00 Drab Majesty & Body of Light /
ponedeljek, 04. 11. 2019
20:00 Conan, UN, Sixes - Gala Hala /
četrtek, 07. 11. 2019
20:00 Psihomodo Pop /
torek, 12. 11. 2019
19:00 12.11. POD, Alien Ant Farm, Dead Girls Academy - Kino Siska /
četrtek, 14. 11. 2019
20:00 THE TIGER LILLIES @ Kino Šiška /
petek, 15. 11. 2019
21:00 blunout • Maja Keuc (Amaya) - Tribute to soul • 15.11.2019 /
sreda, 20. 11. 2019
20:00 GODSPEED YOU! BLACK EMPEROR @ Kino Šiška /
petek, 29. 11. 2019
20:00 Lebanon Hanover /
sreda, 04. 12. 2019
20:00 CULT OF LUNA + A.A. Williams + Brutus @ Kino Šiška /
četrtek, 05. 12. 2019
18:30 5.12. Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain - Kino Siska /
petek, 24. 4. 2020
20:00 Jürjevo 2020 /
sobota, 25. 4. 2020
20:00 Jürjevo 2020 /
nedelja, 26. 4. 2020
20:00 Jürjevo 2020 /
petek, 01. 5. 2020
20:00 Jürjevo 2020 /

Organizirate dogodek?

Pišite nam za brezplačno objavo vašega dogodka na našem portalu! 

Pišite nam

MOBILNA APLIKACIJA

Prenesite si brezplačno mobilno aplikacijo.

 

applikacija 

 

Anketa

Ali spremljate evropsko prvenstvo v odbojki?